Wstęp do Mszy św.: Zmartwychwstanie Chrystusa jest zapowiedzią naszego zmartwychwstania. Ono dokonuje się już teraz, przez dar nowego życia, dzięki któremu grzech już nie panuje nad nami. A jeśliby nawet ktoś zgrzeszył, mamy Rzecznika wobec Ojca. Niestety wielu chrześcijan nie potrafi przyjąć łask wysłużonych przez Pana. Żyją przygnieceni ciągłym poczuciem grzechu i winy wobec Boga, pozbawieni prawdziwej wolności dzieci Bożych, radości z odkupienia. A przecież Chrystus zmartwychwstał, aby to stało się udziałem nas wszystkich.

 

 

  1. W liturgii obchodzimy dzisiaj III Niedzielę Wielkanocną. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest potrzeby naszej parafii.
  2. Zapraszam na nieszpory na godz. 15.30.
  3. W poniedziałek po porannej Mszy św. spotkanie grupy „Wieczernik”.
  4. We wtorek po porannej Mszy św. nabożeństwo do św. Antoniego.
  5. W najbliższy czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W najbliższy piątek po porannej Mszy św. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Po wieczornej Mszy św. KSM zaprasza na godz. 19.00 na spotkanie ze specjalistą, który opowie o tym, jak sobie radzić w trudnych sytuacjach stresowych.
  7. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która jest Światowym Dniem Modlitw o Powołania. W naszej parafii będziemy gościć ks. Franciszka Lehnerta, który od trzech lat posługuje w Brazylii. Wygłosi on słowo Boże a zbiórka po Mszy św. przeznaczona będzie na potrzeby misyjne, kolekta przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  8. Obchody liturgiczne tygodnia:
    – sobota – wspomnienie św. Anzelma, bpa i dK

 

the_post_navigation( array( 'next_text' => ' ' . '' . __( 'Next post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title' . __( '>>', 'twentyfifteen' ) . '', 'prev_text' => ' ' . '' . __( 'Previous post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title', ) );