Poniedziałek 8.06.2020

7.00    Za ++ Antoninę i Antoniego Kaliciak.

18.00    1. Za + Ludwika Kubicę w 20 r. +, żonę Małgorzatę, rodziców, teściów, Stanisława Oklecińskiego, ++ z pokrew.: Kubica, Szczyrba, Zdebel.

  1. Za + Jana Grackę of. od rodzin Bresler, Śniatowski, Fojt.

 

Wtorek 9.06.2020 Wspomnienie św. Jadwigi Królowej

7.00     1. Za + Teofila Mańka w 7 r. , rodziców: Teofila i Gertrudę Mańka, teściów: Stefana i Weronikę Bromboszcz, siostrę Annę Sławik, szwagra Bernarda Sławik, brata Huberta Mańka, dusze w czyśćcu cierpiące.

  1. Za + Teresę Kasperek of. od sąsiadów i krewnych.

Nabożeństwo do św. Antoniego

18.00    1. Za ++ Agnieszkę i Klemensa Bubała, Krystynę i Pawła Gabor, ich rodziców oraz ++ z pokrewieństwa.

  1. Za ++ Edwarda i Annę Cieplik, Augustyna Skórka, Wiktora i Rozalię Zaczek, ++ z pokrewieństwa.

 

Środa 10.06.2020

6.30      Godzinki do MB Nieustającej

7.00      1.Za + Romana Bubała, żonę Eufemię, córkę Urszulę, rodziców, teściów, brata, bratową, ich syna Franciszka, Stefanię Foltyn, ++ z pokrew.

  1. Za ++ członków Róż Różańcowych.

Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek 11.06.2020 Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7.30    W int. Róż Różańcowych.

10.00    Za + Cecylię Kuczera of. od sąsiadów i krewnych.

11.30    1. Za Parafian.

  1. Dzięki. w int. małżonków z ok 15 r. ślubu.

16.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Piątek 12.06.2020 Wspomnienie bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka

7.00    Za + Magdalenę Fraj w 1 r. +.

18.00    1. Za ++ Mikołaja i Rozalię Mazurek, 4 córki, 3 synów, 3 synowe, 5 zięciów, dziadków: Cofała, Mazurek.

  1. Za ++ Bronisławę i Stanisława Bubała, synową Gabrielę, rodziców z obu str.

 

Sobota 13.06.2020 Wspomnienie św. Antoniego z Padwy

7.00           Za ++ Alojzego i Annę Próba, syna Józefa, synową Irenę, zięcia Pawła, Rozalię i Józefa Skutela, 3 synów, 2 córki, 3 zięciów, synową, 2 wnuków i wnuczkę, Helenę i Kazimierza Weiss, ks. Stanisława Weiss, Pawła Strzeleckiego.

13.00           Ślub Marta Błaszczyk – Mateusz Matłoch.

14.30           Dzięk. w int. Bożeny i Franciszka Wycisło z ok. 25 r. ślubu oraz Agaty i Damiana Henzel w 1 r. ślubu /T.D./

15.30           W int. czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.

Nabożeństwo Fatimskie.

         

Niedziela 14.06.2020

7.30     Za 3 chrześnice o mądre wybory życiowe zgodne z wolą Bożą.

10.00    Za + Elżbietę Wesoły w 3 r. +, rodziców Bernarda i Józefę Sobczak, ojczyma Hieronima Janowskiego, brata Zbigniewa i bratową Grażynę Sobczak, teściów Alojzego i Gertrudę Wesoły, ks. Wilhelma Dworowego, Leona i Marię Leśniak.

11.30    W int. Konrada Makieła w 1 r. ur. (roczek) oraz Rafała Makieła w 4. r. ur.

15.30    Nabożeństwo czerwcowe

16.00    1. Za + Marka Hoszek w 5. r. +.

  1. Za + Ludwika Nowaka of. od kuzynów i kuzynek.
the_post_navigation( array( 'next_text' => ' ' . '' . __( 'Next post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title' . __( '>>', 'twentyfifteen' ) . '', 'prev_text' => ' ' . '' . __( 'Previous post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title', ) );