1. Dzisiaj przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. O 15.30 nieszpory kolędowe.
  2. W tym tygodniu rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. Kancelaria parafialna będzie czynna w zakrystii kościoła. W godzinach popołudniowych zamiast wtorku, kancelaria będzie czynna w tym tygodniu w czwartek od 16.30 do 17.30.
  4. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa dla wszystkich uczących się, pracujących i zagonionych.
  5. Parafia Matki Bożej Różańcowej w Halembie zaprasza na bożonarodzeniową adorację z pieśnią pielgrzymkową w najbliższy wtorek o godz. 18.30.
  6. W czwartek o 17 adoracja w ciszy. Podczas ferii nie będzie mszy św. szkolnych.
  7. W przyszłą niedzielę msza św. o godz. 10 odprawiona będzie w int. małżonków obchodzących w tym roku jubileusz 50, 55 i 60 rocznicy małżeństwa. Proszę zgłaszać małżonków jubilatów w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  8. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie zbiórka na pomoc w terapii naszej parafianki Katarzyny Honorowicz.
  9. W Kościele jest miejsce dla każdego, a przynależność do Bożej wspólnoty jest źródłem ogromnej radości. Warto zatem przestać „bawić się w chowanego” z Panem Bogiem. To tematyka nowego numeru “Wzrastania”, który znajdziemy na stoliku. Zachęcamy do nabycia. Jest także nowy numer Gościa Niedzielnego.
the_post_navigation( array( 'next_text' => ' ' . '' . __( 'Next post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title' . __( '>>', 'twentyfifteen' ) . '', 'prev_text' => ' ' . '' . __( 'Previous post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title', ) );