1. W liturgii obchodzimy dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
2. Istnieje możliwość organizowania niektórych spotkań formacyjnych dla dorosłych z uwzględnieniem obowiązujących wymagań sanitarnych. Dlatego wznawiamy w naszym kościele adoracje w każdy parzysty wtorek miesiąca. Pierwsza adoracja odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 20.
3. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kolekta będzie przeznaczona na remont katowickiej katedry.
4. W naszym kościele może modlić się podczas jednej mszy św. 25 osób (łącznie z chórem i przedsionkiem). Zachowujemy dystans miedzy sobą i nosimy maseczki na twarzach. Można tez uczestniczyć w eucharystii na zewnątrz kościoła.
5. Msze św. niedzielne o godz. 10 transmitujemy tylko na youtubie – kanał Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego Kłodnica. Na kanał na youtubie można przekierunkować się ze strony www naszej parafii klikając na ikonkę youtube albo z naszego profilu na facebooku klikając przycisk “zobacz film”.
6. Księża spowiadają przed każdą mszą św. w konfesjonale przy bocznym wejściu do kościoła.
7. Dziękuję za wszystkie ofiary złożone na utrzymanie parafii.
8. Z tyłu kościoła można nabyć emblematy na Boże Ciało w cenie 4 zł.
9. Za tydzień w niedzielę ukaże się majowy numer naszej gazetki, z której dowiemy się o planie zagospodarowania zielonego terenu za probostwem, zastanowimy się nad treścią Credo wypowiadanym we Mszy św., przeczytamy o tradycji męskiego pielgrzymowania do Piekar, przypomnimy sobie historię kapliczki na Starej Kuźnicy. Zachęcamy do nabywania i czytania!
10. W kościele można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego.

the_post_navigation( array( 'next_text' => ' ' . '' . __( 'Next post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title' . __( '>>', 'twentyfifteen' ) . '', 'prev_text' => ' ' . '' . __( 'Previous post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title', ) );