1. Dzisiejsza kolekta jest specjalna przeznaczona na inwestycje w naszej parafii.
 2. Zapraszam na nieszpory na godz. 15.30.
 3. We wtorek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, msza św. dla wszystkich chorych i starszych wiekiem odbędzie się o godz. 9.00, a po niej spotkanie w salce.
 4. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa dla wszystkich uczących się, pracujących i zagonionych.
 5. W czwartek o 17 adoracja w ciszy, także o 17 próba scholi, o 18 msza św. szkolna.
 6. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 odprawimy Mszę św. za małżonków obchodzących w tym roku 45 – tą rocznicę ślubu. Proszę zgłaszać małżonków jubilatów w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji.
 7. Kancelaria parafialna będzie czynna nadal w zakrystii kościoła.
 8. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w czwartek 20 lutego po mszy wieczornej.
 9. Diakonia Maryja przy parafii w Borowej Wsi organizuje w dniach 27 -29 maja pielgrzymkę do Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Szczegóły w gablotce.
 10. Chór Cantate Deo z parafii Bożego Narodzenia w Halembie organizuje wyjazd na premierę Misterium Męki Pańskiej w Krakowie. Szczegóły w gablotce.
 11. W związku z obchodem 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II w dniach od 15 do 17 maja odbędzie się Polska Pielgrzymka do Rzymu. Szczegóły w gablotce.
 12. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego. Na stoliku znajdziemy również nowy numer “Wzrastania”. Człowiek lubi najprostsze rozwiązania, a naśladowanie Jezusa w dzisiejszych czasach do takich nie należy. Temu właśnie poświęcona jest gazeta. Zachęcamy do nabycia.
the_post_navigation( array( 'next_text' => ' ' . '' . __( 'Next post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title' . __( '>>', 'twentyfifteen' ) . '', 'prev_text' => ' ' . '' . __( 'Previous post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title', ) );