1. Od ubiegłego wtorku księża naszej parafii przebywają na kwarantannie. Msze św. sprawowane są według ustalonego porządku. Do zakończenia kwarantanny nie będą odprawiane nabożeństwa w naszym kościele oraz nie będzie objazdu chorych. Nie będzie również czynna kancelaria parafialna. W razie niemożliwości znalezienia kapłana do sprawowania konkretnej mszy parafianie zostaną o tym fakcie wcześniej poinformowani.

 

  1. Wewnątrz kościoła nadal zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Msze św. niedzielne o godz. 10 są transmitowane na youtubie.

 

  1. Zgodnie z przyjętymi wcześniej intencjami w miesiącu lipcu msze św. w tygodniu będą sprawowane tylko rano o godz. 7, natomiast w niedziele nie będzie mszy św. o godz. 16.00.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

 

  1. W przyszłą niedzielę kolekta będzie specjalna przeznaczona na inwestycje w naszej parafii.

 

  1. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego oraz ostatni przed wakacjami numer Znaku Krzyża. W gazetce parafialnej przeczytamy nim m.in. dalszy ciąg rozważań o Mszy św.,  dowiemy się o piekarskim proboszczu zwanym Apostołem Śląska, poznamy siostrę Leonię, której Bóg objawił tajemnicę duchowego niemowlęctwa, przyjrzymy się postaci  świętego, przedstawionego na jednej z figur znajdujących się w naszym kościele. Zachęcamy do nabywania i czytania!
the_post_navigation( array( 'next_text' => ' ' . '' . __( 'Next post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title' . __( '>>', 'twentyfifteen' ) . '', 'prev_text' => ' ' . '' . __( 'Previous post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title', ) );