1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  2. Wewnątrz kościoła nadal zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Msze św. niedzielne o godz. 10 są transmitowane na youtubie.
  3. Zgodnie z przyjętymi wcześniej intencjami w miesiącu lipcu msze św. w tygodniu będą sprawowane tylko rano o godz. 7, natomiast w niedziele nie będzie mszy św. o godz. 16.00. Kancelaria parafialna jest czynna po porannej mszy św. od poniedziałku do piątku oraz we wtorki popołudniu od 16.30 do 17.30.
  4. We wtorek o godz. 20 w kościele adoracja uwielbieniowa.
  5. W piątek od godz. 8.30 odwiedziny chorych i starszych parafian. Prosimy zgłaszać ich w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
the_post_navigation( array( 'next_text' => ' ' . '' . __( 'Next post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title' . __( '>>', 'twentyfifteen' ) . '', 'prev_text' => ' ' . '' . __( 'Previous post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title', ) );