1. Dzisiejsza kolekta jest ofiarą specjalną przeznaczoną na inwestycje w naszej parafii. Do najważniejszych prac, które obecnie przeprowadzamy należą:
  – prowadzenie instalacji gazu na probostwo i do kościoła. Sam system ogrzewania w kościele przez następne dwa lata pozostanie niezmieniony, na razie wymieniamy tylko źródło ciepła z oleju opałowego na gaz.
  – ukończyliśmy remont górnego poziomu domu parafialnego. Dziś po mszach każdy może zobaczyć efekt prac. W salkach będą odbywać się spotkania parafialne, ale salki będą również otwarte na inne spotkania naszych parafian.
  – rozpoczynamy przygotowania dla utworzenia nowych miejsc postojowych. Przeznaczymy na to teren pomiędzy ul. Kochłowicką a ul. Sosnową. Obecnie działka jest geodezyjnie wyodrębniana oraz czekamy na pozwolenie na wycinkę samosiejek.
  – odnowiony krzyż na cmentarzu powinien zostać ustawiony na odpust parafialny.
 1. W naszej parafii została utworzona Rada Ekonomiczna. Celem powołania Rady jest większa przejrzystość finansów parafii oraz funkcja doradcza w podejmowaniu decyzji finansowo-inwestycyjnych. Na pierwszą kadencję Rady zostali powołani: Katarzyna Bresler-Śniatowska, Janusz Niemiec, Jacek Nikodem, Łukasz Strzelec i Grzegorz Pakaszewski. Pierwsze spotkanie Rady odbędzie się na początku października.
 2. W wtorek o godz. 17 pierwsza po wakacjach katecheza dla sześciolatków przygotowujących się do Wczesnej Komunii św.
 3. Msza św. o godz. 18 we wtorek będzie sprawowana w int. Domowego Kościoła, po mszy zapraszamy na spotkanie w domu parafialnym.
 4. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa dla wszystkich uczących się, pracujących i zagonionych.
 5. W niedzielę po mszy św. o godz. 16 Nabożeństwo Fatimskie.
 6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na archidiecezję.
 7. Spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. we wtorek 15 września na probostwie po mszy św. wieczornej.
 8. Spotkanie Lektorów naszej parafii w czwartek 17 września na probostwie po mszy św. wieczornej na probostwie.
 9. Rada Parafialna zbierze się w czwartek 24 września.

8. Wewnątrz kościoła wszyscy nadal zasłaniamy usta i nos.

the_post_navigation( array( 'next_text' => ' ' . '' . __( 'Next post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title' . __( '>>', 'twentyfifteen' ) . '', 'prev_text' => ' ' . '' . __( 'Previous post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title', ) );