1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na archidiecezję. Po mszy św. o godz. 16 Nabożeństwo Fatimskie.
 2. W poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O godz. 7.00 odprawimy mszę św. za wszystkich zmarłych parafian. Po mszy porannej poświęcimy przyniesione krzyże.
 3. We wtorek po Mszy św. porannej i nabożeństwie do św. Antoniego zapraszamy na spotkanie do salki odpowiedzialnych za Róże Różańcowe.
 4. Spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. we wtorek 15 września na probostwie po mszy św. wieczornej.
 5. Spotkanie rodziców dzieci z klas III, które w przyszłym roku chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej, w środę o godz. 18 w Domu parafialnym. Obecność obowiązkowa.
 6. W czwartek o godz. 17.00 adoracji Najświętszego Sakramentu. Po mszy św. wieczornej spotkanie na probostwie Lektorów naszej parafii.
 7. W piątek od 8.30 z Komunią Św. odwiedzimy chorych i starszych parafian przed odpustem. Proszę o zgłoszenie ich w zakrystii lub kancelarii.
 8. W sobotę msza św. o godz. 16 jest już sprawowana jako eucharystia niedzielna.
 9. Uroczystości odpustowe obchodzone będą w najbliższą niedzielę. Msza św. o godz. 10 będzie sprawowana w int. małżonków obchodzących w tym roku 20-tą rocznicę ślubu. Proszę zgłaszać małżonków jubilatów w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Suma odpustowa o godz. 11.30. Kazania odpustowe wygłosi ks. Daniel Zadorski. Dzieci, które w tym roku były w I Komunii św. /wcześniaki i kl. IV/ zapraszam do udziału w sumie odpustowej w strojach komunijnych. W odpust parafialny Oaza Dzieci Bożych przeprowadzi kiermasz ciast w Domu parafialnym.
 10. Rada Parafialna zbierze się w czwartek 24 września.
 11. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w poniedziałek 26 października.
 12. Reaktywujemy działanie scholki dziecięcej w naszej parafii. Próby będą się odbywać w czwartki po mszy św. wieczornej. Za zgodą rodziców będzie możliwość odwozu dzieci do domu po próbie.
 13. Od tego roku wprowadzamy w naszej parafii Katechezę dla dorosłych, która będzie się odbywać w trzeci wtorek miesiąca po mszy św. wieczornej. Katechezę będzie prowadził ks. proboszcz, będzie miała jednak charakter dyskusyjny. W ramach katechezy raz na kwartał będziemy zapraszać specjalnych gości, znanych z życia Kościoła albo specjalizujących się w szczegółowych zagadnieniach. Każdy może złożyć propozycje dotyczące zapraszanych gości albo poruszanych tematów. Wyjątkowo w tym miesiącu katecheza odbędzie się ostatni wtorek miesiąca 29 września, a gościem będzie o. Leon Knabit.
 14. Wewnątrz kościoła wszyscy nadal zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie Komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących Komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących Komunię na rękę. Msze św. niedzielne o godz. 10 są transmitowane na youtubie.
 15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
the_post_navigation( array( 'next_text' => ' ' . '' . __( 'Next post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title' . __( '>>', 'twentyfifteen' ) . '', 'prev_text' => ' ' . '' . __( 'Previous post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title', ) );