1. Dzisiaj przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii /na zakup opału na zimę/.
  2. Nabożeństwa różańcowe w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.15, w środę i sobotę po mszy św. porannej. Dziś w niedzielę o 15.15. Za tydzień w niedzielę 13 października nie będzie nabożeństwa różańcowego po południu, ale zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 20. Proszę o przyniesienie świec z okapnikami.
  3. W poniedziałek o godz. 16.15 w salkach katechetycznych ostatnia możliwość zgłoszenia pięcioletnich dzieci z rocznika 2014 do wczesnej komunii świętej.
  4. W czwartek o 18 msza św. szkolna.
  5. Oaza Dzieci Bożych zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 6 do 14 lat na spotkania w każdą sobotę o godz. 10 w salkach parafialnych.
  6. W najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. będzie zbiórka przed kościołem na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”/ Dzień Papieski/.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego a także na stoliku znajdziemy nowy numer miesięcznika Wzrastanie (5 zł), którego tematem są misje. Lektura czasopisma pomoże nam odpowiedzieć na pytania, czy każdy z nas jest przeznaczony do pracy misyjnej, czy małżeństwo można nazwać misją oraz jak można być misjonarzem na Kłodnicy.
  8. Obchody liturgiczne tygodnia:
    -poniedziałek – Wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.
the_post_navigation( array( 'next_text' => ' ' . '' . __( 'Next post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title' . __( '>>', 'twentyfifteen' ) . '', 'prev_text' => ' ' . '' . __( 'Previous post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title', ) );