1. Dzisiaj przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą, Dzień Papieski.Po mszy św. zbiórka przed kościołem na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 2. Dziś o godz. 20 Nabożeństwo fatimskie. Proszę o przyniesienie świec z okapnikami.
 3. Nabożeństwa różańcowe w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.15, w środę i sobotę po mszy św. porannej.
 4. We wtorek po rannej Mszy św. nabożeństwo do św. Antoniego, po nim spotkanie Grupy Modlitewnej Wieczernik.
 5. Spotkanie rodziców dzieci z klas III, które w przyszłym roku chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej we wtorek po mszy wieczornej w salkach. Obecność obowiązkowa.
 6. Parafia Matki Bożej Różańcowej w Halembie zaprasza na adorację z pieśnią pielgrzymkową w najbliższy wtorek o godz. 18.30.
 7. Scholka zaprasza na spotkanie w środę o godz. 17.00 w salkach.
 8. Msza św. szkolna w czwartek o godz. 18.00.
 9. W czwartek 17 października w kościele pw. Bożego Narodzenia w Halembie odbędzie się koncert prawosławnego chóru z Rosji. Organizatorzy zwracają się z prośbą o zabranie chórzystów na nocleg z czwartku 17 na piątek 18 i z piątku na sobotę 19 października. Zgłoszenia w zakrystii albo w parafii w Halembie. W piątek po porannej Mszy św. nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 10. Po mszy wieczornej w piątek zapraszam na spotkanie na probostwie Grupę Lektorów. Zapraszam także osoby, które chciałby dołączyć do Grupy i czytać podczas mszy św. w kościele.
 11. Oaza Dzieci Bożych zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 6 do 14 lat na spotkania w każdą sobotę o godz. 10 w salkach parafialnych.
 12. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na misje.
 13. Od tego tygodnia ulegną zmianie godziny otwarcia kancelarii parafialnej. Kancelaria będzie czynna od poniedziałku do piątku po mszy porannej, a po południu we wtorki od godz. 16.30 do 17.30. Jutro w poniedziałek kancelaria będzie nieczynna.
 14. We wtorek i w środę, 15 i 16 października zostanie podstawiony kontener na makulaturę przy wjeździe na plac kościelny od ul. Sosnowej. Dochód ze sprzedaży makulatury będzie przeznaczony na misje.
 15. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
the_post_navigation( array( 'next_text' => ' ' . '' . __( 'Next post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title' . __( '>>', 'twentyfifteen' ) . '', 'prev_text' => ' ' . '' . __( 'Previous post:', 'twentyfifteen' ) . ' ' . '%title', ) );