III Niedziela Wielkiego Postu  07.03.2021

  1. Dzisiaj III niedziela Wielkiego Postu. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest specjalna przeznaczona na inwestycje w naszej parafii.
  2. Kazania w naszym kościele głosi ks. Wojciech Grzywocz, który przez ponad 30 lat pracował w Kamerunie. Ks. Wojciech mówi m. in. o dwóch projektach – ośrodku przygotowującym młodzież do życia zawodowego, prowadzonym przez ks. Justina Ngo’o Mbita oraz zakupie protezy dla dziecka Ecksonna Biwole w tym afrykańskim kraju. Dzieła te możemy wesprzeć jako jałmużna postna przez cały czas Wielkiego Postu. W tyle kościoła została wystawiona specjalna skarbona, można również dokonywać wpłat na konto parafialne z dopiskiem „jałmużna postna”.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 15.15, nabożeństwo Drogi krzyżowej w piątek o 17.00. Formularze na zalecki wyłożone są z tyłu kościoła.
  4. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa.
  5. W czwartek o 17 cicha adoracja, o 17.30 nabożeństwo Drogi krzyżowej dla dzieci.
  6. W naszym kościele na nabożeństwach może przebywać jednocześnie 25 osó Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy msze św. o godz. 7.30, 10 i 11.30 w niedziele, w tygodniu wieczorne w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki, poranne w środy i soboty.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
Menu