OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10 NIEDZIELA ZWYKŁA 6.06.2021

1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na inwestycje w naszej parafii. O godz. 15.30 nabożeństwo czerwcowe.
2. W oktawie Bożego Ciała procesje teoforyczne wokół kościoła: w niedzielę w ramach nabożeństwa czerwcowego, w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek po mszy św. wieczornej, w środę po mszy św. porannej.
3. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa dla wszystkich uczących się, pracujących i zagonionych.
4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny UŚ.
5. W następną niedzielę po mszy św. o godz. 16 Nabożeństwo Fatimskie.
6. Bierzmowanie w naszym kościele odbędzie się w środę 8 września. W niedzielę 20 czerwca Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży naszej parafii zaprasza tegorocznych bierzmowańców na spotkanie przy probostwie. W czasie spotkania zostaną wręczone świadectwa ukończenia katechezy na poziomie podstawowym,spotkanie przy grillu, wspólne gry i zabawy na powietrzu z instruktorką fitness, a także informacje jak kontynuować pogłębianie wiary w ramach grup parafialnych – KSM, Oazy, ministrantów. Początek o godzinie 18.00.
7. Piesza Pielgrzymka Halembska na Jasną Górę planowana jest w terminie od 16 do 21 sierpnia. Orientacyjna liczba pielgrzymów jest potrzebna dla spraw organizacyjnych i określenia ostatecznego kształtu tegorocznej pielgrzymki. Dziś w zakrystii przyjmowane wstępne deklaracje uczestnictwa.
8. W naszym kościele na nabożeństwach może przebywać jednocześnie 25 osób. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św. niedzielne i świąteczne, w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek msze św. wieczorne, w środę i sobotę msze św. poranne.
9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Menu