OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 23.05.2021

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kolekta jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o godz. 17.30, w środy i soboty po mszy św. porannej, w niedzielę o godz. 15.30.

3. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa.

4. Zapraszamy młodzież w wieku od 13 do 20 lat na jednodniową wycieczkę parafialną w góry w sobotę 19. czerwca. Koszt 50 zł. Zapisy do 5.06 u Weroniki Jarczyk.

5. Z tyłu kościoła można nabyć emblematy na Boże Ciało w cenie 4 zł.

6. W niedzielę 30 maja odbędzie się tradycyjna Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców do Piekar Śląskich. Chętni, którzy zgłosili swój udział, proszeni są o odebranie w czwartek i piątek opasek umożliwiających wejście na Wzgórze Piekarskie.

7. W naszym kościele na nabożeństwach może przebywać jednocześnie 25 osób. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św. niedzielne i świąteczne, w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek msze św. wieczorne, w środę i sobotę msze św. poranne.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Za tydzień ukaże się majowy nr Znaku Krzyża, w którym przeczytamy m.in. wywiad z naszą młodą parafianką, przyszłą studentką najbardziej prestiżowej uczelni muzycznej – Berklee College of Music w Bostonie. Zachęcamy do nabywania i czytania!

Menu