OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03.01.21

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest specjalna, przeznaczona na inwestycje w naszej parafii. O godz. 15.30 Nieszpory kolędowe.
  2. W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana także Uroczystością Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym. Kolekta przeznaczona będzie na misje.
  3. Tegoroczne kolędowanie misyjne, które stało się już parafialną tradycją, musi przyjąć w tym roku inną formę – kolędnicy nie odwiedzą domów naszych parafian, w zamian przedstawią scenkę misyjną w Uroczystość Trzech Króli po mszy świętej o godzinie 11:30. Ofiary na cele misyjne – pomoc dla najmłodszych Masajów – można będzie złożyć do koszyczka z tyłu kościoła lub wpłacić na konto parafialne z dopiskiem kolędnicy misyjni.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Chrztu Pańskiego. Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji.
  5. Dzieci, które w tym roku uczestniczyły w roratach online proszone są o wrzucanie plansz z naklejonymi obrazkami i zaznaczonym wiekiem do kosza z tyłu kościoła. Wszyscy uczestnicy rorat otrzymają nagrody, które będzie można odebrać przez dzieci albo rodziców w zakrystii od Uroczystości Trzech Króli.
  6. W naszym kościele na nabożeństwach może przebywać jednocześnie 25 osób Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy msze św. o godz. 10 i 11.30 w niedziele, w tygodniu wieczorne w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki, poranne w środy i soboty.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
Menu