IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021

  1. Dzisiejsza 4. Niedziela Wielkiego Postu jest zwana Niedzielą Radości.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 15.15, nabożeństwo Drogi krzyżowej w piątek o 17.00. Formularze na zalecki wyłożone są z tyłu kościoła.
  3. W czwartek o 17 cicha adoracja, o 17.30 nabożeństwo Drogi krzyżowej dla dzieci.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 msza św. w int. małżonków obchodzących w tym roku 40. rocznicę ślubu. Proszę zgłaszać małżonków jubilatów w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji.
  6. Przy naszym cmentarzu obowiązuje już segregacja śmieci. Bardzo dziękujemy za zrozumienie.
  7. Od 22 do 25 marca zostanie podstawiony kontener na makulaturę przy wjeździe na plac kościelny od ul. Sosnowej. Dochód ze sprzedaży makulatury będzie przeznaczony na misje.
  8. W naszym kościele na nabożeństwach może przebywać jednocześnie 25 osób. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy msze św. o godz. 7.30, 10 i 11.30 w niedziele, w tygodniu wieczorne w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki, poranne w środy i soboty.
  9. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” a także „Gość Extra”, 100-stronicowe wydanie okolicznościowe, bogato ilustrowane, w całości poświęcone św. Józefowi.
Menu