OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA 9.05.2021

  1. W dzisiejszą, Szóstą Niedzielę Wielkanocną w naszej parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii Świętej. Nabożeństwa dziękczynne dzieci I komunijnych o godz. 15. i 17. Nie będzie dziś nabożeństwa majowego.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. Ze względu na epidemię będziemy modlić się przy krzyżu przy kościele. W poniedziałek i wtorek o godz. 17.30, następnie nabożeństwo majowe, w środę po mszy św. porannej.
  3. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa.
  4. W czwartek Dzień Fatimski. Nie będzie nabożeństwa majowego o 17.30, natomiast po wieczornej Mszy św. odprawimy nabożeństwo fatimskie. O godz. 18 msza św. w intencji Rycerzy Kolumba w naszej parafii z okazji rocznicy zawiązania się grupy w naszej parafii
  5. Od piątku rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  6. W przyszłą niedzielę msza św. o godz. 10 odprawiona będzie w int. małżonków obchodzących w tym roku jubileusz 30. rocznicy małżeństwa. Proszę zgłaszać małżonków jubilatów w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Kolekta przyszłej niedzieli będzie specjalna przeznaczona na inwestycje w naszej parafii.
  7. Zapraszamy młodzież w wieku od 13 do 20 lat na jednodniową wycieczkę parafialną w góry w sobotę 19. czerwca. Koszt 50 zł. Zapisy do 5.06 u Weroniki Jarczyk.
  8. W naszym kościele na nabożeństwach może przebywać jednocześnie 25 osób. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę.Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św. niedzielne i świąteczne, w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek msze św. wieczorne, w środę i sobotę msze św. poranne.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
Menu