OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.05.2023

 1. Dziś podczas mszy św. o godz. 11.30 dzieci przystępują do I Komunii św. O godz. 15.30 nabożeństwo majowe, o godz. 17 nabożeństwo dziękczynne dzieci I-komunijnych. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
 2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe. W poniedziałek o godz. 17.15 będziemy modlić się przy krzyżu na ul. Nowowiejskiej, we wtorek o 17.15 przy krzyżu na ul. Orzeszkowej, w środę po mszy św. porannej przy krzyżu
  misyjnym przy kościele.
 3. We wtorek w związku z nabożeństwem Dni Krzyżowych kancelaria parafialna będzie czynna po południu od 16.30.do  godz. 17.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w czwartek i piątek o godz. 17.30, w soboty po mszy św. porannej, w niedzielę o godz. 15.30.
 5. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. Będziemy ją odmawiać w ramach nabożeństw majowych.
 6. W sobotę pielgrzymka dzieci I-komunijnych. O godz. 12 msza św. w Bujakowie a potem piknik dla dzieci i rodziców.
 7. W przyszłą niedzielę msza św. o godz. 10 odprawiona będzie w int. małżonków obchodzących w tym roku jubileusz 30. rocznicy małżeństwa. Proszę zgłaszać małżonków jubilatów w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 8. Festyn Parafialny odbędzie się w sobotę 3 czerwca. Mile widziane będzie zasponsorowanie nagród w postaci rzeczowej bądź usługi. Tradycyjnie również zachęcamy do pieczenia ciast na festyn.
 9. Kolejne bezpłatne konsultacje z projektantem wnętrz w czwartek 25 maja. Zapisy u Proboszcza.
 10. Oaza Dzieci Bożych zaprasza dzieci (od 7-13 roku życia) na wycieczkę w sobotę 27 maja do Parku Przygód i Atrakcji. Koszt wycieczki: 60 zł. Zapisy u Weroniki Jarczyk.
 11. W niedzielę 28 maja odbędzie się tradycyjna Pielgrzymka mężczyzn do Piekar Śląskich.
  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
Menu