OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Święto Przemienienia Pańskiego  6.08.2023

  1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego. Kolekta jest specjalna przeznaczona na inwestycje w naszej parafii.
  2. W okresie wakacyjnym msze św. są sprawowane w następującym porządku: w poniedziałki, środy i piątki o godz. 7, we wtorki i czwartki o godz. 18, w soboty o godz. 16, w niedzielę tylko do południa o godz. 7.30, 10 i 11.30.
  3. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym jest czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki po mszach św., we wtorki w godz. 16.30-17.30.
  4. We wtorek 8 sierpnia po południu Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z Cieszyna zatrzyma się u nas na odpoczynek.
  5. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa.
  6. W przyszłą niedzielę będzie dodatkowa msza św. o godz. 16, a po niej Nabożeństwo Fatimskie. Kolekta będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
  7. Zapraszamy do udziału w 44. Halembskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Zapisać można się: internetowo na stronie halembapielgrzymka.wixsite.com/website lub stacjonarnie: dziś i w kolejne dwie niedziele w salce nr 3 przy kościele Bożego Narodzenia w Halembie II. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej pielgrzymki. W metalowej skrzynce z tyłu kościoła można składać intencje, w jakich pielgrzymi będą się modlić w trakcie Halembskiej Pielgrzymki.
  8. W zakrystii można zapisywać się na wyjazd autokarowy na Dzień Halembski na Jasnej Górze, który odbędzie się w czwartek 24 sierpnia. Koszt przejazdu 20zł. Wyjazd o godz. 6.30.
  9. Na stronie www parafii oraz facebooku opublikowana jest aktualna lista podręczników do religii dla przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
Menu