OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII Niedziela Zwykła 3.09.2023

 1. Dzisiejsza kolekta jest ofiarą specjalną przeznaczoną na inwestycje w naszej parafii.
 2. W poniedziałek o godz. 9 msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Od godz. 8.30 okazja do spowiedzi św.
 3. W poniedziałek po mszy św. wieczornej nauki przedchrzcielne.
 4. We wtorek po mszy św. wieczornej spotkanie Rycerzy Kolumba.
 5. Schola dziecięca rusza po przerwie wakacyjnej. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do śpiewania w naszej scholi. Pierwsza próba w czwartek o godzinie 17:00 w salce. Schola włącza się w oprawę muzyczną czwartkowych mszy św. szkolnych oraz mszy św. niedzielnych o godz.11.30.
 6. W czwartek po mszy św. wieczornej w domu parafialnym zapisy do Wczesnej Komunii Świętej.
 7. W czwartek o godz. 19 w domu parafialnym spotkanie Rady Parafialnej.
 8. Oaza Młodzieżowa zaprasza młodzież (od 12 do 18 lat) na pierwsze powakacyjne spotkanie formacyjne w piątek po mszy świętej wieczornej.
 9. Oaza Dzieci Bożych zaprasza wszystkie dzieci (od 7 do 12 lat ) na spotkanie formacyjne w sobotę o godzinie 10:00.
 10. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11.30 będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony. O godz. 15.00 w Starej Kuźnicy odprawimy nabożeństwo dziękczynne. Jeśli ktoś chciałby się włączyć w dziękczynienie za tegoroczne zbiory przyczyniając się do wzbogacenia wystroju kościoła na żniwne to może symbolicznie ofiarować pod ołtarz to, co zebrał w tym roku także w przydomowych ogrodach. Dary można składać do piątku wieczora.
 11. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby Wydział Teologiczny UŚ.
 12. Po wakacyjnej przewie wracamy do Kłodnickiego Nordic Walkingu z Panią Dyrektorem i Farorzem we wrześniu wyjątkowo w sobotę 16 września.
 13. Spotkanie rodziców dzieci z klas III, które w przyszłym roku chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej, odbędzie się w poniedziałek 18 września o godz. 18.30 w domu parafialnym. Obecność obowiązkowa.
 14. Odpust parafialny odbędzie się w niedzielę 17 września.
 15. W biurze NSZZ Solidarność na Ruchu Halemba można zapisać się na Pielgrzymkę Ludzi Pracy na Jasną Górę 17 września. Szczegóły na plakacie
 16. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Menu