OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXV Niedziela Zwykła 24.09.2023

 1. W poniedziałek na godzinę 18:45 serdecznie zapraszamy Rodziców i opiekunów do salki parafialnej na spotkanie przy dobrej herbacie z Panią Psycholog Magdaleną Adler, która opowie nam o mądrej miłości rodzicielskiej.  P. Psycholog chętnie odpowie na pytania i udzieli porad w indywidualnych sprawach. 
 2. We wtorek po mszy św. porannej spotkanie Grupy Modlitewnej „Wieczernik”.
 3. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa.
 4. W czwartek o 17 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 18 msza św. szkolna. 
 5. W sobotę organizujemy „Popołudnie  Matki z córką”. Zapraszamy 1 mamę z 1 córką (w wieku minimum 8 lat)  – ufamy, że będzie to dobry i niezapomniany czas. Zapisy pod formularzem który zostanie udostępniony na stronie parafialnej.
 6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie specjalna przeznaczona na inwestycje w naszej parafii. 
 7. W przyszłą niedziele dodatkowa msza św. o godz. 12.30 dla kandydatów do bierzmowania.
 8. Bal Parafialny odbędzie się w sobotę 6 stycznia 2024 roku.
 9. Zapraszamy na kurs Alfa dla Par. To Czas budowania więzi, rozmowy, randki we dwoje. Rozpoczęcie 3 października godz. 18.30 w Sołtysówce w Borowej Wsi. Zapisy przez kod QR lub telefonicznie 533357912. Więcej informacji na plakacie i ulotkach wyłożonych z tyłu kościoła. Zachęcamy do czytania czytań oraz śpiewania psalmów w czasie mszy św. Można wpisywać się na konkretną mszę św. w panelu, który można znaleźć na stronie internetowej parafii w zakładce Aktualności/Posługa Lektorów.
 10.  Nasz szpital organizuje w najbliższą sobotę w Bielszowicach „Białą Sobotę – Dzień Seniora ze Szpitalem Miejskim w Rudzie Śląskiej”. W godzinach od 10 do 14 będzie można uzyskać porady oraz przejść różne badania. Ich spis znajduje się na plakacie w gablotce.
 11.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dziś jest dostępny pierwszy po wakacjach numer Znaku Krzyża, w którym przeczytamy sprawozdanie ze spotkania Parafialnej Rady Duszpasterskiej, relację z pielgrzymki do Włoch oraz inne ciekawe teksty. Zachęcamy do nabywania i czytania.  
Menu