OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXII Niedziela Zwykła 12.11.2023

 1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont Kalwarii Piekarskiej, a przed kościołem będzie zbiórka na rzecz Fundacji Papieskiej Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Zapraszamy na nieszpory o godz. 15.30.
 2. Dziś o godz. o 17.00 w domu parafialnym zapraszamy na spotkanie z Angeliką i Krzysztofem, którzy w czasie wakacji byli na misjach w Kazachstanie. Będzie możliwość napić się kazachskiej herbaty, do herbaty mile widziane są dary stołu na wspólny poczęstunek.
 3. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa.
 4. W środę odbędą się warsztaty dla dzieci (od 3 klasy) malowania „witraży”. Koszt na materiały 20 zł od dziecka.
 5. W czwartek o godz. 17 cicha adoracja, o godz. 18 msza św. szkolna.
 6. Kolejne spotkanie z projektantem wnętrz odbędzie się w najbliższy czwartek. Zapisy na bezpłatne konsultacje u Proboszcza.
 7. W piątek w godz. od 18.45 do 21 spotkanie kandydatów do bierzmowania z oazą naszej parafii.
 8. W sobotę na godz. 9 zapraszamy do grabienia liści na posesji parafialnej. Chętnych prosimy o zabranie własnych grabi, dla wzmocnienia będzie kawa, ciasto i coś jeszcze.
 9. Za tydzień w niedzielę o godz. 10 msza św. w int. małżonków obchodzących w tym roku 10-tą rocznicę ślubu. Prosimy o zgłoszenia w zakrystii albo kancelarii parafialnej.
 10. W przyszłą niedzielę o 17.00 w kościele św. Andrzeja Boboli w Wirku odbędzie się koncert pieśni liturgicznych organizowany przez osoby związane z naszą parafią. Będzie można usłyszeć tradycyjne pieśni kościelne w nowych aranżacjach.
 11. Także w przyszłą niedzielę o godz. 19 w kościele na Halembie II kolejna adoracja w intencji Pielgrzymki Halembskiej.
 12. Mszę św. w intencji górników z okazji św. Barbary odprawimy w poniedziałek 4 grudnia. Po mszy św. odbędzie się tradycyjne spotkanie w Domu Parafialnym. Koszt 80zł. Zapisy u panów: Ryszarda Osmańskiego, Andrzeja Szegi albo Tomasza Błachuty. Zapisy do 27 listopada.
 13. W sobotę 6 stycznia w restauracji Barwy Śląskaw Śmiłowicach odbędzie się kolejny bal parafialny. Osoby, które się zapisały proszone są o dokonanie wpłaty w celu weryfikacji listy uczestników.
 14. Akademia Cudoludki zaprasza dzieci klas 0-3 na zajęcia legorobotyki w salkach parafialnych w naszej parafii. Odbywać się będą w środy w dwóch grupach: o 17.00 i 18.00. Koszt 4 zajęć 60 min. w miesiącu 140 zł. Więcej informacji pod nr tel. 693 44 81 22. Zapisy przez formularz na www.cudoludki.pl. Zapisy do 15 listopada. Pierwsze zajęcia 22.11.
 15. Tradycyjne odwiedziny kolędowe rozpoczniemy w sobotę 2 grudnia. Plan kolęd wywieszony jest w gablotach oraz dostępny jest na stronie internetowej parafii.
 16. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
Menu