OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Zwykła 28.01.2023

 1. Dziś o godz. 15.30 ostatnie Nieszpory kolędowe.
 2. Ence pence mam dwie ręce czyli warsztatowe ferie w parafii od poniedziałku 29 stycznia do 2 lutego dla dzieci w wieku szkolnym od godz. 10 do 12.30 po wcześniejszym zapisaniu się.
 3. We wtorek, po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie redakcji Znaku Krzyża, na które zapraszamy również każdego, kto chciałby się włączyć w pracę przy tworzeniu naszej gazetki.
 4. W czwartek o godz. 17 cicha adoracja, ze względu na ferie nie będzie mszy św. szkolnej.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Stosowne nabożeństwa po porannych mszach św. Zachęcamy do odnowy życia sakramentalnego.
 6. W piątek rano odwiedzimy chorych parafian. Zapisy w zakrystii albo kancelarii parafialnej.
 7. W piątek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Od godz. 17 okazja do spowiedzi. W tym dniu poświęcamy gromnice. Podczas mszy św. wieczornej poświęcimy także świece dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Święto Ofiarowania obchodzone jest jako Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne.
 8. W sobotę wspomnienie św. Błażeja. Po mszach św. udzielimy błogosławieństwa mającego nas chronić od chorób gardł
 9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie ofiarą specjalną przeznaczoną na inwestycje w naszej parafii.
 10. Dostępna jest nasza gazetka „Znak Krzyża”, w którym zamieszczamy sprawozdanie ks. Proboszcza z funkcjonowania parafii w minionym roku oraz statystykę za ostatnie 3 lata.
 11. Kolejny Kłodnicki Nordic Walking odbędzie się w sobotę 10 lutego.
 12. W zakrystii można nabyć gromnice.
 13. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w czwartek 15 lutego po mszy św. wieczornej.
 14. W dniach od 28 czerwca do 6 lipca nasza parafia organizuje wyjazd pielgrzymkowy do Północnej Francji. W programie m.in. Strasbourg, Paryż, Lisieux, Mont-Saint-Michel. Zapisy od poniedziałku. Przy zapisach należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, adres, numer tel. Szczegóły w gablotce, na stronie www parafii oraz facebooku.
Menu