OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 25.09.2022

 1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ.
 2. Od soboty rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.15, w środę i sobotę po mszach św. porannych, w niedzielę o 15.15. Zachęcam grupy parafialne do prowadzenia nabożeństw różańcowych. W tygodniu podczas nabożeństw różańcowych przed mszami wieczornymi może nie być możliwości spowiedzi.
 3. We wtorek po mszy porannej spotkanie Grupy Modlitewnej „Wieczernik”.
 4. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa.
 5. W czwartek o 17 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 18 msza św. szkolna.
 6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie specjalna przeznaczona na inwestycje w naszej parafii.
 7. W przyszłą niedziele dodatkowa msza św. o godz. 12.30 dla kandydatów do bierzmowania.
 8. Chcemy stworzyć całoroczny kalendarz wydarzeń w naszej parafii. Bardzo proszę odpowiedzialnych grup parafialnych o podanie planowanych wydarzeń i eventów.
 9. Oaza Dzieci Bożych zaprasza na wycieczkę w sobotę 1. października dzieci (13 do roku życia) do Parku Wilkowice, który oferuje wiele atrakcji: zoo, park z placami zabaw i park linowy. Koszt wycieczki 50 zł, zapisy pod nr tel. 604-076-747. Zapisy trwają do 27.09.
 10. Od najbliższego wtorku 27.09. o godz. 18:30 w sali gimnastycznej naszej szkoły będzie odbywał się kurs tańca towarzyskiego. Dedykowany jest parom małżeńskim oraz młodzieży od 15 do 20 roku życia. Więcej informacji na plakacie oraz pod nr telefonu 882186577.
 11. Wszystkim lubiącym emocje oraz zdrową rywalizację oferujemy PLANSZOGRANIE 8 października od godz.14:00 w naszych salkach będziemy gościć wielkiego fana gier planszowych, który chętnie zarazi wszystkich swoją pasją. Kontynuacją będzie „wielki kłodnicki turniej rodzinnego planszogrania”; zaplanowany na wiosnę :). Warto poznać nowe gry a przy tym świetnie się bawić z całą rodziną i przyjaciółmi.
 12. Od poniedziałku 10 do środy 12 października zapraszamy na rekolekcje dla zakochanych i małżeństw. Rekolekcje i warsztaty poprowadzi o. Ksawery Knotz.
 13. Bal Parafialny odbędzie się w czwartek 5 stycznia 2023 roku.
 14. Zachęcamy do czytania czytań oraz śpiewania psalmów w czasie mszy św. Można wpisywać się na konkretną mszę św. w panelu, który można znaleźć na stronie internetowej parafii w zakładce Aktualności/Posługa Lektorów.
 15. Przyjmowanie komunii św. w naszym kościele: jeśli jest dwóch rozdających komunię na mszy św. to od strony zakrystii komunia jest rozdawana do ust, po drugiej stronie na rękę. W przypadku jednego rozdającego najpierw przyjmujący na rękę, później osoby
  przyjmujące do ust.
 16. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W przyszłą niedzielę otrzymamy  pierwszy po wakacjach numer Znaku Krzyża, w którym oprócz innych ciekawych tekstów zamieszczamy relację z parafialnej pielgrzymki do Fatimy oraz sprawozdanie z pierwszego posiedzenia nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zachęcamy do nabywania i czytania.
Menu