OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.09.2022

1. Dzisiejsza kolekta jest ofiarą specjalną przeznaczoną na inwestycje w naszej parafii.
2. Nasi Ministranci po dzisiejszych mszach św. zapraszają swoich rówieśników do służby przy ołtarzu.
3. Msze św. w poniedziałek o 18 oraz we wtorek o 7 i 18 zostaną odprawione w kaplicy pogrzebowej. We wtorek o godz. 19 zapraszam na sprzątanie kościoła.
4. W poniedziałek po mszy św. wieczornej nauki przedchrzcielne.
5. W środę o godz. 18 w salkach pierwsze spotkanie Rady Parafialnej.
6. W czwartek wyjątkowo nie będzie cichej adoracji.
7. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11.30 będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony. O godz. 15.00 w Starej Kuźnicy odprawimy nabożeństwo dziękczynne. Jeśli ktoś chciałby się włączyć w dziękczynienie za tegoroczne zbiory przyczyniając się do wzbogacenia wystroju kościoła na żniwne to może symbolicznie ofiarować pod ołtarz to, co zebrał w tym roku także w przydomowych ogrodach. Dary można składać do piątku wieczora.
8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
9. Zapisy do Wczesnej Komunii św. w czwartek po mszy św. wieczornej w salkach.
10. Spotkanie rodziców dzieci z klas III, które w przyszłym roku chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej, odbędzie się w czwartek 15 września o godz. 18.45 w Domu parafialnym. Obecność obowiązkowa.
11. Pierwsze spotkanie po wakacjach KSM odbędzie się w piątek 16 września po mszy wieczornej.
12. Schola dziecięca rusza po przerwie wakacyjnej. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do śpiewania w naszej scholi. Pierwsza próba w czwartek 15.09. o godz. 17.00 w salce. Włączamy się w oprawę muzyczną czwartkowych mszy szkolnych oraz mszy niedzielnych o godz. 11.30. Zapraszamy!
13. Odpust parafialny w niedzielę 18 września.
14. Przyjmowanie komunii św. w naszym kościele: jeśli jest dwóch rozdających komunię na mszy św. to od strony zakrystii komunia jest rozdawana do ust, po drugiej stronie na rękę. W przypadku jednego rozdającego najpierw przyjmujący na rękę, później osoby przyjmujące do ust.
15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Menu