OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Zwykła 16.01.2022

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. O godz. 15.30 nieszpory.
  2. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. We wtorek po mszy św. wieczornej kolejna „Kawa u Farorza”. Tematem przewodnim będzie relacja katolików z członkami innych wyznań chrześcijańskich.
  4. W czwartek o godz. 17 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 18 msza św. szkolna.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 17 odbędzie się coroczny wieczór kolędowy przygotowany przez KSM. Zapraszamy do udziału całymi rodzinami.
  6. W niedzielę 30 stycznia zapraszamy na koncert jazzujących kolęd w wykonaniu zespołu The Jazz Talkers.
  7. 24 stycznia o godz 17. Parafia w Kochłowicach zaprasza osoby niepełnosprawne wraz z  opiekunami na kolędowanie przy żłobku. Kolędowanie rozpocznie cykl comiesięcznych spotkań z osobami niepełnosprawnymi. Szczegóły na plakatach w gablotce.
  8. W naszym kościele na nabożeństwach obowiązuje limit – maksymalnie 30% obłożenia. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Po spowiedzi prosimy o dezynfekcję spryskiwaczem folii przy kratkach konfesjonału. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 8 zł.
Menu