OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Chrztu Pańskiego 09.01.2022

  1. Dzisiaj przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. O 15.30 nieszpory kolędowe, a na godz. 17. Oaza Dzieci Bożych zaprasza na jasełka pt.: „Narada Aniołów”.
  2. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa dla wszystkich uczących się, pracujących i zagonionych.
  3. Wszystkich halembskich pielgrzymów zapraszamy w najbliższą sobotę na mszę św. o godz. 18.00 i wspólne kolędowanie (ok. 19.00) do kościoła Bożego Narodzenia w Halembie.
  4. W czwartek o 17 adoracja w ciszy, a o godz. 18 msza św. szkolna.
  5. W przyszłą niedzielę msza św. o godz. 10 odprawiona będzie w int. małżonków obchodzących w tym roku jubileusz 50, 55 i 60 rocznicy małżeństwa. Proszę zgłaszać małżonków jubilatów w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
  7. W naszym kościele na nabożeństwach obowiązuje limit – maksymalnie 30% obłożenia. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Po spowiedzi prosimy o dezynfekcję spryskiwaczem folii przy kratkach konfesjonału. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św.
  8. W kancelarii można odebrać bilety na „Tradycyjne Jasełka” w Cieszynie. Cena biletu 30zł.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego, który od tej niedzieli kosztuje 8 zł.
Menu