OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 24.10.2021

  1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na misje. W naszym kościele gościmy ks. Jana Radonia, który od 25 lat pracuje jako kapłan na Wschodzie: Ukrainie, Rosji, a obecnie w Kazachstanie. Przed kościołem dodatkowa zbiórka na działalność parafii, w której pracuje ks. Radoń. O godz. 17 w salkach spotkanie z Misjonarzem.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.15, w środę i sobotę po mszach św. porannych, w niedzielę o 15.15.
  3. Ze względu na nabożeństwa różańcowe kancelaria parafialna w październiku będzie czynna po południu we wtorki do 17.10.
  4. We wtorek po mszy św. porannej spotkanie Modlitewnej Grupy „Wieczernik”, a o godz. 20 Adoracja uwielbieniowa.
  5. Kartki na zalecki są wystawione na stoliku przy gazetach. Można je składać w zakrystii.
  6. Po spowiedzi prosimy o dezynfekcję spryskiwaczem folii przy kratkach konfesjonału.
  7. W naszym kościele na nabożeństwach obowiązuje limit – maksymalnie 75% obłożenia. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św.
  8. Fundacja „Unia Bracka” zaprasza do skorzystania z bezpłatnej rehabilitacji oraz konsultacji lekarskich poza kolejką NFZ w Przychodni Brackiej Halemba przy ul. Kłodnickiej 59. Z udziału mogą skorzystać kobiety w wieku 50-59 lat oraz mężczyźni w wieku 50-64 lata. Szczegóły podane są na plakacie.
  9. Za tydzień ukaże się październikowy numer Znaku Krzyża, w którym obok wielu ciekawych tekstów przeczytamy sprawozdanie ze spotkania Parafialnej Rady  Duszpasterskiej oraz wywiad z uczestniczką Igrzysk Olimpijskich w Sydney i w Atenach, od kilku lat również naszą parafianką. Zachęcamy do nabywania i czytania.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
Menu