OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.10.2021

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w Polsce kolejny Dzień Papieski. Kolekta przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach, a po mszach dodatkowa zbiórka przed kościołem na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2. Oaza Dzieci Bożych po mszy św. popołudniowej w sobotę i po każdej mszy św. niedzielnej z okazji Dnia Papieskiego rozprowadza pyszne papieskie kremówki.

3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.15, w sobotę po mszy św. porannej, w niedzielę o 15.15.

4. Ze względu na nabożeństwa różańcowe kancelaria parafialna w październiku będzie czynna po południu we wtorki do 17.10.

5. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa.

6. W środę, Dzień Fatimski, nie będzie nabożeństwa różańcowego po porannej mszy św. O godz. 18 dodatkowa msza św., po niej Nabożeństwo Fatimskie.

7. Próby scholi dziecięcej w październiku w czwartki o godz. 16.45, o godz. 18 w czwartki msze św. szkolne.

8. W następną niedzielę kazania w naszym kościele wygłosi ks. Grzegorz Węglorz budowniczy kościoła pw. Matki Bożej Fatimskiej w Katowicach-Piotrowicach. Kolekta przeznaczona będzie na budowę tego kościoła.

9. W przyszłą niedzielę msza św. o godz. 10 będzie sprawowana w int. małżonków obchodzących 15-tą rocznicę ślubu. Prosimy o zgłoszenia w zakrystii albo kancelarii.

10. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 msza św. w intencji kandydatów do bierzmowania.

11. Także w przyszłą niedzielę o godz. 16.30 Nabożeństwo różańcowe przy krzyżu w lesie.

12. Wszystkich halembskich pielgrzymów zapraszamy w najbliższy piątek do kościoła Bożego Narodzenia, by podczas mszy świętej o godz. 18.00 i adoracji modlić się w intencji kolejnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Takie modlitewne spotkania będą odbywały się każdego 15. dnia miesiąca.

13. W naszym kościele na nabożeństwach obowiązuje limit – maksymalnie 75% obłożenia. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św.

14. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Małego Gościa Niedzielnego.

Menu