OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 29.08.2021

1. Oaza Dzieci Bożych zaprasza dziś na kiermasz dewocjonaliów, na którym można znaleźć m.in. różańce, książki, artykuły przeznaczone dla bierzmowańców oraz podręczniki do religii.

2. Od 1 września wracamy do normalnego porządku mszy św. w naszym kościele: od poniedziałku do soboty msze św. rano o godz. 7, w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek msze św. o godz. 18 wieczorem. Od następnej niedzieli będzie już także msza św. o godz. 16.

3. W środę o godz. 8 msza św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Na mszę św. nie będzie zorganizowanego wyjścia ze szkoły. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w piątek od godz. 17.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca, zachęcamy do odnowy życia sakramentalnego. Po porannych mszach św. oprawimy stosowne nabożeństwa. W czwartek o godz. 17. cicha adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek od 8.30 odwiedziny chorych. Prosimy zgłaszać ich w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.

6. W piątek 3 września zapraszamy młodzież w wieku od 13-20 lat na spotkanie Oazy młodzieżowej. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.

7. W sobotę 4 września:
– o godz. 9 pierwsza po wakacjach zbiórka ministrantów
– o godz. 10 pierwsze po wakacjach spotkanie Oazy Dzieci Bożych.
Zapraszamy dzieci w wieku od 6-13 lat.

8. W piątek 10 września pierwsze po wakacjach spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej parafii.

9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie ofiarą specjalną przeznaczoną na inwestycje w naszej parafii.

10. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w czwartek 9 września o godz. 16. W poniedziałek i środę przed bierzmowaniem odbędą się spotkania przygotowawcze o godzinie 18.30. Kandydaci do bierzmowania, którzy jeszcze nie wskazali daty i miejsca chrztu św. proszeni są o podanie tej informacji.

11. Zachęcamy do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Od poniedziałku 30 sierpnia do środy 1 września w godz. 8.00 – 17:30 oraz od 3 do 4 września

Menu