OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 8.08.2021

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ.

2. W okresie wakacyjnym msze św. są sprawowane w następującym porządku: w poniedziałki, środy i piątki o godz. 7, we wtorki i czwartki o godz. 18, w soboty o godz. 16, w niedzielę tylko do południa o godz. 7.30, 10 i 11.30.

3. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym jest czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki po mszach św., we wtorki w godz. 16.30-17.30.

4. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa.

5. We piątek o godz. 18 dodatkowa msza św., po niej Nabożeństwo Fatimskie.

6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Podczas każdej mszy św. po-święcimy zioła i kwiaty.

7. W zakrystii można zapisywać się na wyjazd autokarowy na Dzień Halembski na Jasnej Górze, który odbędzie się w czwartek 19 sierpnia.

8. Odpowiadając pozytywnie na prośbę Wojewody Śląskiego informujemy, że w niedzielę 15 sierpnia przy parafii w Kochłowicach będzie funkcjonował mobilny zespół szczepień. Osoby zainteresowane zachęcamy do skorzystania z działań na rzecz profilaktyki zdrowotnej i zaszczepienia się jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson lub dwudawkową szczepionką Pfizer. Nie trzeba się rejestrować ani zapisywać na szczepienia, wystarczy dowód osobisty.

9. W naszym kościele na nabożeństwach obowiązuje limit – maksymalnie 75% obłożenia. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Wewnątrz kościoła wszyscy za-słaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Menu