OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 25.07.2021

1. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w dzisiejszą niedzielę po każdej mszy św. udzielamy błogosławieństwa kierowcom oraz ich pojazdom.

2. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa.

3. W okresie wakacyjnym msze św. są sprawowane w następującym porządku: w poniedziałki, środy i piątki o godz. 7, we wtorki i czwartki o godz. 18, w soboty o godz. 16, w niedzielę tylko do południa o godz. 7.30, 10 i 11.30.

4. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym jest czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki po mszach św., we wtorki w godz. 16.30-17.30.

5. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na inwestycje w naszej parafii.

6. W zakrystii można zapisywać się na wyjazd autokarowy na Dzień Halembski na Jasnej Górze, który odbędzie się w czwartek 19 sierpnia.

7. W naszym kościele na nabożeństwach obowiązuje limit – maksymalnie 75% obłożenia. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Menu