OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 04.07.2021

1. W dzisiejszą niedzielę kazania w naszym kościele głosi ks. Grzegorz Węglorz budowniczy kościoła pw. Matki Bożej Fatimskiej w Katowicach-Piotrowicach. Kolekta przeznaczona jest na budowę tego kościoła.

2. W okresie wakacyjnym msze św. są sprawowane w następującym porządku: w poniedziałki, środy i piątki o godz. 7, we wtorki i czwartki o godz. 18, w soboty o godz. 16, w niedzielę tylko do południa o godz. 7.30, 10 i 11.30.

3. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym jest czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki po mszach św., we wtorki w godz. 16.30-17.30.

4. W następną niedzielę kolekta będzie przeznaczona na inwestycje w naszej parafii.

5. Dziś po mszach św. można zobaczyć wyremontowany dolny poziom naszego domu parafialnego. Pomieszczenia są przeznaczone dla działalności naszych grup parafialnych, zwłaszcza Oazy Dzieci Bożych i oazy młodzieżowej. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do remontu i zakupu nowego wyposażenia.

6. W naszym kościele na nabożeństwach obowiązuje limit – maksymalnie 75% obłożenia. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Menu