OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII Niedziela Zwykła 20.06.2021

1. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.30.
2. Od dzisiejszej niedzieli zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnych świątecznych mszach św.
3. We wtorek po mszy św. porannej w domu parafialnym spotkanie Grupy Modlitewnej „Wieczernik”, a o godz. 20 w kościele adoracja uwielbieniowa.
4. W czwartek o godz. 18.30 spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej.
5. Bierzmowanie w naszym kościele odbędzie się w środę 9 września.
6. Piesza Pielgrzymka Halembska na Jasną Górę planowana jest w terminie od 16 do 21 sierpnia. Do dzisiaj można zgłaszać chęć uczestnictwa w Pielgrzymce.
7. W naszym kościele na nabożeństwach obowiązuje limit – maksymalnie 50% obłożenia. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św. niedzielne i świąteczne, w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek msze św. wieczorne, w środę i sobotę msze św. poranne.
8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W przyszłą niedzielę otrzymamy,
ostatni przed wakacjami, numer Znaku Krzyża, a w nim m.in. wywiad z ks. Proboszczem, z którego dowiemy się jak funkcjonuje Muzeum Archidiecezjalne i dlaczego warto uczestniczyć w życiu kulturalnym. Zachęcamy do nabywania i czytania.

Menu