OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI Niedziela Zwykła 13.06.2021

 1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ. Po mszy św. o godz. 16 Nabożeństwo Fatimskie.
 2. Od następnej niedzieli zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnych i świątecznych mszach św.
 3. We wtorek po mszy św. wieczornej spotkanie Redakcji naszej Gazetki.
 4. W środę w naszej parafii przypada wieczna adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek po mszy św. porannej, zakończenie o godz. 18.
 5. W czwartek o godz. 16.45 spotkanie zespołu katechetycznego.
 6. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 odprawimy Mszę św. za małżonków obchodzących w tym roku 25 – tą rocznicę ślubu. Prosimy zgłaszać małżonków jubilatów w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 7. W czwartek 24 czerwca o godz. 18.30 spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej.
 8. Bierzmowanie w naszym kościele odbędzie się w środę 8 września. W sobotę 19 czerwca Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży naszej parafii zaprasza tegorocznych bierzmowańców na spotkanie przy probostwie. W czasie spotkania zostaną wręczone świadectwa ukończenia katechezy na poziomie podstawowym, spotkanie przy grillu, wspólne gry i zabawy na powietrzu z instruktorką fitness, a także informacje jak kontynuować pogłębianie wiary w ramach grup parafialnych – KSM, Oazy, ministrantów. Początek o godzinie 18.00.
 9. Ze względu na obowiązujący nadal reżim sanitarny nie odbędzie się w czerwcu festyn parafialny. Jesienią planowane są w naszej parafii podobne wydarzenia.
 10. Piesza Pielgrzymka Halembska na Jasną Górę planowana jest w terminie od 16 do 21 sierpnia. Zgłoszenia na Pielgrzymkę przyjmowane są w zakrystii do następnej niedzieli.
 11. W naszym kościele na nabożeństwach obowiązuje limit – maksymalnie 50% obłożenia. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św. niedzielne i świąteczne, w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek msze św. wieczorne, w środę i sobotę msze św. poranne.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
Menu