OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 25.04.2021

1. W liturgii obchodzimy dzisiaj IV Niedzielę Wielkanocną, zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza. Jest to szczególny dzień modlitw o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

2. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa.

3. W sobotę rozpoczyna się miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwo majowe: w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o godz. 17.30, w środy i soboty po mszy św. porannej, w niedziele o godz. 15.30.

4. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na WŚSD.

5. W naszym kościele na nabożeństwach może przebywać jednocześnie według nowych norm 19 osób. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św. niedzielne i świąteczne, w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek msze św. wieczorne, w środę i sobotę msze św. poranne.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. jest nowy numer Znaku Krzyża, w którym przeczytamy m.in. wywiad z ks. Seniorem Henrykiem Jerszem obchodzącym złoty jubileusz kapłaństwa. Zachęcamy do nabywania i czytania!

Menu