OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Wielkanocna 18.04.2021

  1. W liturgii obchodzimy dzisiaj III Niedzielę Wielkanocną przeżywana jako Niedziela Biblijna. Kolekta przeznaczona jest na Caritas archidiecezji.
  2. Z Kamerunu otrzymaliśmy podziękowanie za naszą jałmużnę postną. Podziękowania można przeczytać na parafialnym profilu na facebooku.
  3. Może masz jakieś pomysły jak parafia ma działać teraz i wtedy, kiedy w końcu minie epidemia? Może coś Ci się nie podoba, może masz jakiś żal? Może chcesz to wypowiedzieć, ale niekoniecznie podając swoje imię i nazwisko? To NAPISZ DO FARORZA i wrzuć list do skrzynki z tyłu kościoła.
  4. W naszym kościele na nabożeństwach może przebywać jednocześnie według nowych norm 19 osób. Bardzo prosimy o zastosowanie się do limitu osób w naszym kościele. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św. niedzielne i świąteczne, w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek msze św. wieczorne, w środę i sobotę msze św. poranne.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W następną niedzielę ukaże się kwietniowy numer Znaku Krzyża, w którym przeczytamy m.in. wywiad z ks. Seniorem Henrykiem Jerszem obchodzącym złoty jubileusz kapłaństwa. Zachęcamy do nabywania i czytania!
Menu