OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 14.11.2021

 1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Kolekta jest ofiarą specjalną
  przeznaczoną na inwestycje w naszej parafii, przed kościołem zbiórka na rzecz Fundacji Papieskiej Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
 2. Zapraszam na nieszpory na godz. 15.30.
 3. Oaza Młodzieżowa serdecznie zaprasza dzisiaj do niedzielnej kawiarenki w Domu parafialnym w godzinach 11.00-19.00. Jest możliwość zakupienia ciasta na wynos, na godz. 16 Oaza zaprasza dzieci na „Bajkowy Bal” a na godz. 18.00 młodzież i dorosłych na spotkanie z Księdzem Bartkiem Cudziło, który opowie o swoich doświadczeniach związanych z misjami.
 4. Wszystkich halembskich pielgrzymów zapraszamy w najbliższy poniedziałek na mszę świętą o godz. 18.00 a po niej na adorację w intencji Halembskiej Pielgrzymki.
 5. We wtorek po mszy wieczornej kolejna „Kawa u Farorza”. Tematem wiodącym będzie pytanie: czy i jak możliwe jest uczenie religii w szkole? Gościem spotkania będzie Anna Guzek, wieloletnia i eksperymentująca praktyk w zakresie nauczania religii.
 6. W czwartek o godz. 17 cicha adoracja, o godz. 18 msza św. szkolna. Po mszy spotkanie Rady Parafialnej, która podejmie decyzję w kwestii organizacji tegorocznych odwiedzin kolędowych oraz Kolędników Misyjnych.
 7. Z okazji wspomnienia św. Tarsycjusza w piątek o godz. 18 msza św. w int. ministrantów naszej parafii, po mszy spotkanie ministrantów, ich rodziców  i rodzeństwo w Domu Parafialnym.
 8. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Kolekta będzie na potrzeby archidiecezji. O godz. 10 msza św. w int. małżonków obchodzących w tym roku 10-tą rocznicę ślubu. Prosimy o zgłoszenia w zakrystii albo kancelarii parafialnej.
 9. Od tej niedzieli można nabywać w zakrystii kalendarze adwentowe oraz lampiony na roraty oraz świece caritas na stół wigilijny (małe 7zł, duże 14zł).
 10. W naszym kościele na nabożeństwach obowiązuje limit – maksymalnie 75% obłożenia. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Po spowiedzi prosimy o dezynfekcję spryskiwaczem folii przy kratkach konfesjonału. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św.
 11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego. W zakrystii można nabyć „Gość Extra” poświęcony przyszłemu błogosławionemu ks. Janowi Masze.
Menu