Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Bożego Miłosierdzia 11.04.2021

  1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Niedziela Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Kolekta dzisiejsza jest ofiarą specjalną przeznaczoną na inwestycje w naszej parafii.
  2. We wtorek o godz. 20 adoracja uwielbieniowa..
  3. W przyszłą niedzielę msza św. o godz. 10 odprawiona będzie w int. małżonków obchodzących w tym roku jubileusz 35 rocznicy małżeństwa. Proszę zgłaszać małżonków jubilatów w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  4. W naszym kościele na nabożeństwach może przebywać jednocześnie według nowych norm 19 osób. Bardzo prosimy o zastosowanie się do limitu osób w naszym kościele. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św. niedzielne i świąteczne, w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek msze św. wieczorne, w środę i sobotę msze św. poranne.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii można nabyć specjalne wydawnictwo Gościa Niedzielnego poświęcone św. Józefowi w cenie 9 zł.
Menu