OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.08.2022

1. Oaza Młodzieżowa zaprasza dziś na kiermasz podręczników do religii dla uczniów szkoły podstawowej i przedszkolach.
2. W czwartek o godz. 9 msza św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w piątek od godz. 17.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca, zachęcamy do odnowy życia sakramentalnego. Po porannych mszach św. odprawimy stosowne nabożeństwa. W czwartek o godz. 17. cicha adoracja Najświętszego Sakramentu.
4. W piątek od 8.30 odwiedziny chorych. Prosimy zgłaszać ich w zakrystii bądź kancelarii parafialnej. Następne odwiedziny chorych przed odpustem parafialnym.
5. Kolekta przyszłej niedzieli będzie ofiarą specjalną przeznaczoną na inwestycje w naszej parafii.
6. Od czwartku wracamy do normalnego porządku mszy św. w naszym kościele. Od następnej niedzieli będzie już także msza św. o godz. 16. Kancelaria parafialna będzie czynna po porannych mszach św., we wtorek dodatkowo po południu od 16.30 do 17.30.
7. Rada Parafialna zbierze się na pierwszym posiedzeniu w środę 7 września o godz. 18.
8. Oaza Młodzieżowa zaprasza 2 września w piątek młodzież w wieku od 12 do 18 roku życia, na pierwsze po wakacjach spotkanie, które rozpocznie się od mszy świętej o godz. 18:00.
9. Oaza Dzieci Bożych zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 roku życia, na spotkania formacyjne w każdą sobotę o godz. 10.00. Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 września.
10. Pierwsza, po wakacyjnej przerwie, zbiórka ministrantów w najbliższą sobotę o godz. 8.00. Wszystkich chętnych chłopców zapraszamy do służby przy ołtarzu.
11. Żniwne w tym roku będziemy obchodzić w niedzielę 11 września, a odpust parafialny w niedzielę 18 września.
12. Przyjmowanie komunii św. w naszym kościele: jeśli jest dwóch rozdających komunię na mszy św. to od strony zakrystii komunia jest rozdawana do ust, po drugiej stronie na rękę. W przypadku jednego rozdającego najpierw przyjmujący na rękę, później osoby przyjmujące do ust.
13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Menu