OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP 15.08.2021

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Podczas każdej mszy św. święcimy kwiaty i zioła.

2. W okresie wakacyjnym msze św. są sprawowane w następującym porządku: w poniedziałki, środy i piątki o godz. 7, we wtorki i czwartki o godz. 18, w soboty o godz. 16, w niedzielę tylko do południa o godz. 7.30, 10 i 11.30.

3. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym jest czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki po mszach św., we wtorki w godz. 16.30-17.30.

4. W poniedziałek po mszy porannej spotkanie Modlitewnej Grupy Wieczernik.

5. Jutro wyrusza Piesza Halembska Pielgrzymka na Jasną Górę, w czwartek Dzień Halembski. W zakrystii można się jeszcze zapisywać się na wyjazd autokarowy na Dzień Halembski. Wyjazd autokaru o godz. 6.30 sprzed kościoła.

6. W przyszłą niedzielę odbędzie się Pielgrzymka Kobiet i Dziewcząt do Piekar Śląskich.

7. W niedzielę 29.08.2021 Oaza Dzieci Bożych zaprasza na kiermasz dewocjonaliów, znajdą się tam m.in. różańce, książki, artykuły przeznaczone dla bierzmowańców oraz podręczniki do religii.

8. W naszym kościele na nabożeństwach obowiązuje limit – maksymalnie 75% obłożenia. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Wewnątrz kościoła wszyscy zasłaniamy usta i nos. Zalecane jest przyjmowanie komunii św. na rękę. Wiernych przyjmujących komunię do ust prosimy o podchodzenie do ołtarza po osobach przyjmujących komunię na rękę. Na kanale na youtubie transmitujemy wszystkie msze św.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Menu